برنامه کارآفرینی استان آلبرتا، این برنامه یکی از مناسبترین برنامه های مهاجرتی است که به کارآفرینان این فرصت را میدهد که به راحتی از طریق اجازه کار و راه اندازی یک کسب و کار کوچک در استان ؛ موفق به دریافت اقامت دایم شوند.

مزیت بزرگ این برنامه در مقایسه با سایر برنامه های کارآفرینی استانی ؛همراه داشتن یک شرکت شتاب دهنده کانادایی است که مورد تایید استان نیز میباشد. متقاضیان این برنامه صرفا زمانی میتوانند تقاضای خود را به اداره مهاجرت ارسال کنند که از این شرکتها نامه حمایتی دریافت کرده باشند.

شرایط عمومی این برنامه به این صورت است که متقاضی میباید حداکثر ظرف 10 سال گذشته از دانشگاه فارغ التحصیل شده باشد دارای مدرک زبان آیلتس 5 جنرال بوده و حداقل 6 ماه سابقه مدیریت ارشد را داشته باشد.

پس از ارایه تقاضا به شرکت شتاب دهنده کانادایی ِ این شرکت اقدام به ارزیابی و تایید طرح ارایه شده نموده و پس از آن با همراهی متقاضی و آموزش آنلاین نسبت به تکمیل بیزنس پلن و صدور نامه حمایتی اقدام و به اداره مهاجرت ارایه مینماید.

پس از بررسی بیزنس پلن و سایر مدارک ِ اداره مهاجرت نهایتا اجازه کاری برای متقاضی صادر مینماید که به واسطه آن متقاضی میتواند وارد کانادا شده و در استان مستقر شود. متقاضی فرصت خواهد داشت ظرف 12 ماه پس از ورود به استان نسبت به راه اندازی و سرمایه گذاری لازمه اقدام نماید و در صورت انجام تعهدات خود ِ اجازه کار وی به اقامت دایم تبدیل خواهد شد. این تعهدات شامل موارد ذیل میباشد

  • سرمایه گذاری بین 50 الی 100 هزار دلار کانادا (‌بسته به محل راه اندازی بیزنس)
  • به جریان انداختن فعالیت بیزنس
  • استخدام حداقل 1 نفر کانادایی

شما عزیزان میتوانید جهت استفاده از این فرصت و اقدام برای کسب اقامت کانادا از طریق استان آلبرتا با مشاورین ما در دفاتر ایران و یا کانادا در تماس باشید.

 

معرفی دیگر برنامه های استانی کانادا :

برنامه کارآفرینی پرنس ادوارد کانادا

برنامه کارآفرینی منیتوبا کانادا

برنامه کارآفرینی انتاریو کانادا

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا

برنامه کشاورزان و دامداران استان ساسکاچوان کانادا


تماس با ما
قصد مهاجرت دارید؟
چنانچه به هر کدام از خدمات ما نیاز دارید ما روش های زیادی برای ارتباط داریم...!
  • سرعت در پاسخگویی
  • ساده تر از ساده
اینجارو بزنید

دیدگاهتان را بنویسید