کلیه متقاضیانی که سن آنها بین 25 تا 49 سال است، سابقه مدیریت ارشد یا مالکیت یک بیزنس برای 3 سال در طول 5 سال گذشته را داشته و مدرک تحصیلی دیپلم دبیرستان و مدرک زبان آیلتس 5 را میتوانند ارایه نمایند و به جهت مالی میتوانند اثبات نمایند که دارایی آنها در ایران معادل حداقل 500 هزار دلار کانادا است میتوانند از طریق این برنامه اقدام نمایند.

در این برنامه پس از ارایه بیزنس پلن به استان منیتوبا و دریافت دعوت نامه، متقاضی اقدام به ارایه کلیه مدارک من جمله ارزیابی دارایی های خود نموده و پس از بررسی کلیه مدارک اداره مهاجرت اقدام به صدور اجازه کاذر برای متقاضی به منظور راه اندازی بیزنس در استان خواهد نمود. با این اجازه کار متقاضی فرصت خواهد داشت ظرف مدت ۲ سال بیزنس مورد نظر را راه اندازی و به میزان 150 الی 200 هزار دلار ( رقم مورد نیاز سرمایه گذاری بر اساس منطقه تاسیس بیزنس خواهد بود) در بیزنس خود سرمایه گذاری کرده و حداقل ۱ کانادایی را استخدام نماید. در صورت تحقق این شرایط اداره مهاجرت اجازه کار متقاضی را به اقامت دایم تبدیل خواهد نمود.

لازم به ذکر است همسر متقاضی در مدت ۲ سال از اجازه کار آزاد برخوردار خواهد بود و میتواند در هر شغلی مشغول بکار شود و فرزندان آنها نیز رایگان در مدارس تحصیل مینمایند. در طول مدت ۲ سال اول متقاضی نمیتواند استان منیتوبا را ترک و در جای دیگری از کانادا ساکن شود اما پس از دریافت کارت اقامت چنین محدودیتی وجود نداشته و متقاضی همسر و فرزندان میتوانند در هر نقطه ای از کانادا ساکن شوند.

 

معرفی دیگر برنامه های استانی کانادا :

برنامه کارآفرینی پرنس ادوارد کانادا

برنامه کارآفرینی انتاریو کانادا

برنامه کارآفرینی آلبرتا کانادا

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا

برنامه کشاورزان و دامداران استان ساسکاچوان کانادا


تماس با ما
قصد مهاجرت دارید؟
چنانچه به هر کدام از خدمات ما نیاز دارید ما روش های زیادی برای ارتباط داریم...!
  • سرعت در پاسخگویی
  • ساده تر از ساده
اینجارو بزنید

دیدگاهتان را بنویسید