صفحه اصلی > برنامه های مهاجرتی : برنامه مهاجرت به مناطق کم جمعیت (RNIP)

برنامه مهاجرت به مناطق کم جمعیت (RNIP)

Immigration to sparsely populated areas RNIP main

منظور از برنامه مهاجرتی RNIP چیست؟

برای بدست آوردت اطلاعات کامل در این زمینه با ما همراه باشید، اقامت در مناطق شمالی و روستایی کانادا بستری امن برای استفاده از مزایای شغلی این کشور برای مهاجرین فراهم می کند. مهاجران کارگر با کمک این برنامه می توانند به جوامع کوچک ورود کنند و نیروی کار آن جوامع را تشکیل دهند. هدف از طراحی این برنامه مهاجرتی افزایش منفعت های مهاجرت است.

شما می توانید از این امکانات و شرایط جدید مهاجرتی برای دریافت اقامت دائم در این کشور پیشرفته استفاده کنید. در صورت دریافت اقامت از این کشور، شرایط تحصیلی و شغلی مطلوبی به دست می آورید. برای استفاده از این شرایط اقامتی باید از برخی قوانین موجود در این زمینه پیروی کنید؛ شما باید هم الزامات شایستگی پناهندگی و شهروندی کانادا را دریافت کنید و هم شرایط مربوط به مناطق شمالی کانادا را داشته باشید.

برنامه مهاجرت به مناطق کم جمعیت (RNIP)

برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP بسیار جامع و کامل است و تمام آینده شغلی و حرفه ای شما را تحت پوشش در می آورد. این شهرها هر یک امکانات بسیار زیادی دارند و محل زندگی خوبی برای شما خانواده تان محسوب می شوند. این برنامه برای افراد با مهارت در زمینه های شغلی مختلف تدوین و طراحی شده است. هر یک از جوامع کانادایی، شرایط و ضوابط به خصوصی دارند؛ مراحل اقامت در این جوامع، روند خاص خود را دارند. الزمات بعدی در هر جامعه ای شامل، جست و جو برای پیدا کردن شغل مناسب، داشتن شایستگی های اضافه و… است.

در حال حاضر در کشور کانادا شهرهای بسیاری از این برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP پیروی می کنند. 9 شهری که درخواست مربوط به برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP پذیرفته اند، شامل شهرهای کلارسهولم ، وست کوتنی ، ورنون، آلتونا، براندون، سادبری، سو سنت ماری، تاندربی و تیمونز هستند. برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP نوعی برنامه آزمایشی است و افراد به صورت موقت در این برنامه امکان دریافت مجوز برای حضور در این کشور و برخورداری از شرایط شغلی و تحصیلی را به دست می آورند.

در هر یک از این شهرها نرخ بزهکاری بسیار پایین است و شرایط شغلی ایده آلی فراهم شده است.

برنامه مهاجرت به مناطق کم جمعیت (RNIP)

شرایط مهاجرت روستایی و شمالی کانادا

برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP شرایط به خصوصی دارد. در مرحله اول متقاضیان باید به جمعیت منطقه انتخابی توجه داشته باشند. افراد باید مطمئن شوند که از شروط فدرالی کشور کانادا پیروی کرده و شروط خاص منطقه ای را نیز رعایت کرده اند. در مرحله دوم افراد باید از سوی مناطق مورد تایید فدرال، پیشنهادهای شغلی مورد نظر را دریافت کنند. سپس باید درخواست های توصیه به منطقه مورد نظر ارسال شوند. در مرحله نهایی متقاضیان توصیه ای می توانند، برای دریافت اقامت دائم اقدام کنند. برای برخورداری از اقامت دائم در این کشور، باید سابقه کار مورد نیاز را داشته باشید.

داشتن تجربه در هر حرفه ای یک شرط اساسی برای استخدام در این کشور است. همچنین دانشجویان بین المللی دارای امتیاز ویژه ای در این کشور هستند. این دانشجویان از شرط تجربه کاری نیز معاف می باشند. الزامات زبان نیز از جمله شرایط مهم برای اخذ اقامت از این کشور است. در برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP، شرط زبان یک اصل اساسی است. افراد باید شاخص زبان کانادایی را دریافت کنند. در هر گروه افراد باید حداقل سطح زبان را داشته باشند.

الزامات تحصیلی برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP نیز بسیار مهم هستند. افراد باید دارای حداقل مدرک دیپلم باشند و این مدرک را به صورت ترجمه شده ارائه دهند. تمکن مالی نیز از اصول برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIPاست و هر فرد باید از عهده هزینه های خود در این کشور برآید. هر فرد باید بتواند در راستای امرار معاش خود و خانواده هزینه های مورد نیاز را فراهم کند. در این زمینه مستندات دیگری مورد توجه قرار می گیرند. از جمله آن ها می توان به مستندات حساب بانکی، املاک و مستقلات افراد، چک ها و پیش نویسی های بانکی و… اشاره کرد.

برنامه مهاجرت به مناطق کم جمعیت (RNIP)

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرت RNIP

برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP مزایای قابل توجهی برای افراد دارد. اقتصاد کشور کانادا اولین مسئله ای است که توجه متقاضیان را جلب می کند. کشور کانادا مانند سایر کشورهای بریتانیایی و اروپایی از اقتصاد قوی ای برخوردار است و حس مثبت اندیشی قوی ای در رابطه با آینده شغلی این کشور وجود دارد. از این رو افراد بسیاری با استفاده از برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP برای بهبود شرایط اقتصادی خود و خانواده به این کشور مهاجرت می کنند.

از دیگر مزایای استفاده از برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP سهولت در دریافت اقامت در این کشور است. در صورتی که از این برنامه استفاده کنید، اقامت شما در زمان کوتاه تری صادر می شود. همچنین امکانات بی نظیر کشور کانادا، رفاه و آسایش بسیار زیادی برای شما به ارمغان می آورند. برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP امکان تحصیل را نیز برای شما فراهم می کند. با استفاده از این برنامه می توانید، به سادگی در این کشور تحصیل کنید و شرایط مطلوبی برای تحصیل فرزندان خود ایجاد کنید. در ضمن اخلاق و آداب مناسب مردم در کشور کانادا، یک مکان مناسب برای تربیت فرزندان شما ایجاد می کند.

مردم کانادا بسیار خونگرم هستند و این مسئله فضای این کشور را قابل قبول تر می کند. امنیت این کشور نیز مورد توجه بسیاری از مهاجرین است. کشور کانادا به دور از حملات تروریستی در خاور میانه واقع شده است و چنین خطراتی مردم این کشور را تهدید نمی کنند.

برنامه مهاجرت به مناطق کم جمعیت (RNIP)

شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP

کسانی که برای دریافت اقامت در کانادا اقدام می کنند، باید کلیه شرایط مربوط به IRCC را داشته باشند. اولین شرط این قانون کانادایی، داشتن پیشنهادهای شغلی در این کشور است. کسانی که قصد ورود به کانادا را دارند، باید بتوانند در زمینه های مورد نیاز کشور کانادا، شغلی پیدا کنند. داشتن شغل در این کشور نیز شرایط خاص خود را دارد. شغل مورد تایید IRCC باید به صورت تمام وقت باشد و حداقل هفته ای 30 ساعت در آن کار کنید. همچنین این شغل باید غیر فصلی باشد و در کل طول سال بتوانید آن را ادامه دهید. دستمزد شما باید به گونه ای پرداخت شود که با پیشنهادهای طبقه بندی ملی کانادایی مطابقت داشته باشد و میزان آن کمتر از حد تعیین شده نباشد. سطح مهارتی شما نیز یکی از موارد مهم است که باید در رابطه با آن اطلاعات کافی داشته باشید.

داشتن تجربه یک سال کاری برای دریافت اقامت کانادا یکی از ضروریات است. شما باید در سه سال گذشته یک سال سابقه کار تمام وقت داشته باشید و این از اصول اساسی در RICC کانادا محسوب می شود. در صورتی که از این پایلوت برای اخذ اقامت کانادا استفاده می کنید، باید از یکی از شهرها و روستاهایی که در این طرح معرفی شده اند حمایت شوید و از پشتیبانی یکی از آن ها برخوردار باشید. در صورتی که از تمکن مالی مورد تاییدی برخوردار باشید، این شروط برای شما ساده تر خواهند شد. اظهارات بانکی شما در طول بررسی پرونده درخواست اقامت، بررسی می شود. همچنین تعداد نفراتی که با شما به کانادا مهاجرت می کنند نیز بررسی می شوند.

گروه خبری

پست های مرتبط

ویزای استارت آپ – آپدیت 2024

ویزای استارتاپ کانادا؛ مسیری آسان و جذاب برای مهاجرت… ویزای استارتاپ کانادا…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه Care Giver

مهاجرت به کانادا از طریق شغل پرستاری خانگی یکی از بهترین روش‌ها…

ویزای IMP کانادا و هرآنچه نیاز است بدانید

اگر شرایط برنامه IMP کانادا را داشته باشید، از ارائه LMIA معاف…

۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید