دفتر خدمات مهاجرتی اوج در ابتدا در سال 1380 با کسب مجوز از وزارت ارشاد اسلامی و وزارت علوم فعالیت خود را در تهران آغاز نمود. این دفتر بعنوان نماینده دانشگاههای خارج از کشور با برگزاری سمینارهای و دوره های آموزشی گوناگون در جهت ثبت نام متقاضیان علاقمند به تحصیل در خارج از کشور فعالیت می نمود و از سال 2013 میلادی فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مختلف توسعه داد.

در این خصوص دفتر خدمات مهاجرتی به متقاضیانی که قصد دارند از طریق برنامه های گوناگون نظیر نیروی متخصص، کارآفرینی، سرمایه گذاری، اجازه کار، تحصیلی و حتی توریستی اقدام نمایند در جهت ارائه درخواست ویزا و طی مراحل لازمه تا حصول نتیجه کمک مینماید.

بخش خدمات رفاهی این مجموعه در تورنتو ، به متقاضیان حتی پس از ورود به کانادا جهت استقرار خدماتی نظیر اجاره محل زندگی، افتتاح حساب بانکی، اجاره اتومبیل، آشنایی با مراکزی خرید و…. را ارائه مینماید.

علاوه بر آن، پیش از ورود به کانادا به منظور انجام هماهنگی هایی نظیر خرید بلیط و رزرو هتل برای انگشت نگاری، هماهنگی های سفارت، و پس از اخذ ویزا تهیه بلیط کانادا ،کلیه متقاضیان میتوانند با دفتر خدمات توریستی این مرکز واقع در تهران در تماس باشند.

چه کارهایی انجام می دهیم

مشاوره تخصصی

انتخاب بهترین شیوه مهاجرت به فراخور شرایط متقاضی

وکالت مهاجران

وکالت مهاجران در برابر دادگاههای اداری مهاجرتی کانادا

اقامت دائم

انجام امور مربوط به کارت اقامت دائم کانادا

ویزاهای موقت

انجام امور مربوط به ویزاهای مسافرتی و سایر ویزاهای موقت

خدمات ملکی

انجام خدمات خرید و اجاره انواع ملک در کانادا

اقامت دائم

و هرآنچه در راه مهاجرت شما نیاز دارید