صفحه اصلی > اطلاعات عمومی کانادا و اخبار عمومی کانادا : شش تصور اشتباه در مورد کانادا که آن را به یک مقصد نامحبوب تبدیل کرده است

شش تصور اشتباه در مورد کانادا که آن را به یک مقصد نامحبوب تبدیل کرده است

شش تصور اشتباه در مورد کانادا که آن را به یک مقصد نامحبوب تبدیل کرده است

تعطیلات رویایی در سراسر جهان وجود دارند و کانادا یکی از مقاصد جذاب برای تعطیلات می‌باشد. این کشور دارای مناظر طبیعی فراوانی است که از مناظر کوهستانی با برف پوشیده گرفته تا سواحل طلایی و آب‌های فیروزه‌ای جذاب.

با توجه به تحقیقات انجام‌شده توسط Finder.com، گردشگران بریتانیایی مقاصدی چون ایالات متحده، هند، امارات متحده عربی، مکزیک و پاکستان را به کانادا ترجیح می‌دهند. کانادا در لیست مقصد‌های محبوب تعطیلات جهانی در رتبه نوزدهم قرار دارد و هر سال میزبان میلیون‌ها گردشگر است. اما چه چیزهایی باعث ممانعت بریتانیایی‌ها و سایر مسافران اروپایی از سفر به این کشور می‌شود؟

1. هزینه‌ها: برخی افراد ممکن است از سفر به شهرهای تورنتو و ونکوور به دلیل هزینه‌های بالای زندگی در این شهرها منصرف شوند. با این حال، شاخص هزینه زندگی نشان می‌دهد که کانادا در واقع مقرون به صرفه‌تر از کشورهایی مانند استرالیا، ایالات متحده و نیوزیلند است. حتی در مقایسه با مقاصد محبوب اروپایی مانند فرانسه، اتریش، ایرلند، دانمارک و نروژ، هزینه‌ها تقریباً برابری دارند.

2. بلیط هواپیما: بلیط‌های هواپیما به کانادا معمولاً گران هستند. اما این معنی ندارد که تخفیفی در دسترس نباشد. با افزایش تعداد خطوط هوایی ارزان قیمت که پروازهای با قیمت مناسب ارائه می‌دهند، امکان دارد که هزینه سفر کمتر از تصور شما باشد.

3. اندازه: برنامه‌ریزی یک سفر به کشوری با ابعاد گسترده مانند کانادا ممکن است چالش‌برانگیز باشد. برخی از مسافران ممکن است نگران شوند که نتوانند همه جا را ببینند و به همین دلیل مقصدهای کوچکتر و ساده‌تر را ترجیح دهند.

4. آب و هوا: اغلب افراد تصور می‌کنند که کانادا به زمستان دائمی با برف بی‌پایان و یخبندان محبوس شده است، در حالی که در واقعیت این کشور در ماه‌های تابستان گرم‌تر از بریتانیا می‌باشد. بنابراین، توریست‌ها باید تصورات خود را از مواردی مانند کوه‌های پوشیده از برف و مناظر یخی فراموش کنند و به جای آن از ساحل‌های زیبا با آفتاب لذت ببرند.

5. حیات وحش: حیات وحش کانادا شبیه به یک مستند واقعی از نشنال جئوگرافیک است. این می‌تواند برخی از مسافران را که از ترس مارها و عنکبوت‌های بزرگ ترس دارند، از سفر به کانادا منصرف کند. با این حال، با اقدامات احتیاطی مناسب، می‌توانید از زیبایی طبیعی کانادا بهره‌برید.

6. فرهنگ: تصور کردن که کانادا از نظر فرهنگی بسیار شبیه به بریتانیا است، می‌تواند برخی از مسافران را از سفر به این کشور منصرف کند. اما با این حال، کانادا در خود چیزهای زیادی برای کشف دارد و تنوع فرهنگی آن جاذبه‌ای خاص دارد.

بنابراین، اگر تاکنون از سفر به کانادا به دلیل این دلایل اجتناب کرده‌اید، نگران نباشید. این کشور یک مقصد زیبا و جذاب برای تعطیلات شما خواهد بود.

گروه خبری

پست های مرتبط

افزایش هزینه پراسسینگ مهاجرت (processing fee) به کانادا در سال ۲۰۲۴

اداره مهاجرت کانادا اطلاع داده است که از تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۴،…

ناامن ترین شهرهای کانادا در سال ۲۰۲۴

کانادا به دلیل مناظرهای طبیعی فوق‌العاده، مهمان‌نوازی گسترده و جمعیت مهربان، به…

نحوه ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری آنلاین

پروفایل های اکسپرس انتری آنلاین به دولت کانادا امکان می دهد ارزیابی…

دیدگاهتان را بنویسید