صفحه اصلی > اخبار عمومی کانادا و بریتیش کلمبیا و نوا اسکوشیا و ساسکاچوان و منیتوبا و آلبرتا و انتاریو و کبک : قیمت آیفون 15 در کانادا در مقایسه با سایر کشورها چقدر است؟

قیمت آیفون 15 در کانادا در مقایسه با سایر کشورها چقدر است؟

قیمت آیفون 15 در کانادا در مقایسه با سایر کشورها چقدر است؟

اپل در ماه سپتامبر، به معرفی محصولات جدید خود پرداخت و یک نسخه جدید از آیفون با نام آیفون 15 در رنگبندی‌های جذاب عرضه کرد. قیمت پایه برای آیفون 15 با ظرفیت 256 گیگابایت در کانادا به مبلغ 1279 دلار می‌رسد.

با توجه به تجزیه و تحلیل انجام‌شده توسط سایت HelloSafe، در طول 15 سال گذشته، قیمت آیفون در کانادا از 589.62 دلار در سال 2007 به 1669 دلار در سال 2022 افزایش یافته است. این افزایش قیمت در میانه 1079.38 دلار بین نسل اول آیفون و آیفون 14 قرار دارد.

با توجه به مقایسه با سایر کشورها، مشخص شده است که آیفون در ترکیه با قیمت 2672 دلار، به عنوان گران‌ترین بازار آیفون در نظر گرفته می‌شود. در رتبه دوم برزیل با قیمت 2212 دلار و در رتبه سوم دانمارک با قیمت 1691 دلار قرار دارند.

خوشبختانه، کانادا در میان سه کشور ارزان‌ترین قیمت‌ها قرار دارد. در ایالات متحده، قیمت ایفون 1,211 دلار می‌باشد و این کشور در رتبه اول جدول قرار دارد. بنابراین، اگر می‌خواهید کمی پول صرفه‌جویی کنید، سفر کوتاهی به کانادا را در نظر بگیرید.

گروه خبری

پست های مرتبط

افزایش هزینه پراسسینگ مهاجرت (processing fee) به کانادا در سال ۲۰۲۴

اداره مهاجرت کانادا اطلاع داده است که از تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۴،…

ناامن ترین شهرهای کانادا در سال ۲۰۲۴

کانادا به دلیل مناظرهای طبیعی فوق‌العاده، مهمان‌نوازی گسترده و جمعیت مهربان، به…

دیدگاهتان را بنویسید