اقامت کانادا از طریق برنامه کار آفرینی پرنس ادوارد حتی با مدرک دیپلم دبیرستان

برنامه کارآفرینی پرنس ادوارد یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی است که متقاضیان با مدرک تحصیلی دیپلم دبیرستان هم میتوانند از طریق آن شانس دریافت اجازه کار و اقامت را داشته باشند.

در این برنامه متقاضیانی که سابقه مدیریت ارشد یک کسب و کار را داشته و در گروه سنی 21 الی 50 سال قرار دارند با دارایی حداقل معادل 600 هزار دلار کانادا و تعهد به ایجاد بیزنس در منطقه با سرمایه گذاری 150هزار دلار میتوانند موفق به کسب اقامت کانادا شوند.

روند کار در این برنامه بدین صورت است که در صورت تایید تقاضای متقاضی ؛ ابتدا یک اجازه کار برای وی صادر خواهد شد که اعتبار آن 2 سال خواهد بود. متقاضی میباید در ۱۲ ماه اول از صدور اجازه کار نسبت به راه اندازی کسب و کار خود در منطقه اقدام نموده و حداقل 150 هزار دلار در آن سرمایه گذاری نموده و یک نفر کانادایی ( یا دارای کارت پی آر یا پاسپورت کانادایی) اقدام نماید و پس از آن موفق خواهد شد تقاضای اقامت خود را به اداره مهاجرت ارایه نماید.

از ویژگی های منحصر بفرد این برنامه این است که سوابق کاری همسر متقاضی و نیز دارا بودن مدرک زبان همسر و حتی فرزندان متقاضی میتواند امتیاز محسوب شود و به انتخاب آنها در این برنامه کمک کند.

لازم به ذکر است همسر متقاضی نیز در این برنامه Open Work Permit دریافت نموده و فرزندان زیر 18 سال رایگان تحصیل خواهند نمود.

 

معرفی دیگر برنامه های استانی کانادا :

برنامه کارآفرینی منیتوبا کانادا

برنامه کارآفرینی انتاریو کانادا

برنامه کارآفرینی آلبرتا کانادا

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا

برنامه کشاورزان و دامداران استان ساسکاچوان کانادا


تماس با ما
قصد مهاجرت دارید؟
چنانچه به هر کدام از خدمات ما نیاز دارید ما روش های زیادی برای ارتباط داریم...!
  • سرعت در پاسخگویی
  • ساده تر از ساده
اینجارو بزنید

دیدگاهتان را بنویسید