کانادایی ها چه چیزی را بیشتر در گوگل سرچ میکنید؟

همانطور که به پایان سال 2022 نزدیک میشویم، وبسایت Time2play آنچه که کانادایی ها امسال بیشتر می خواهند در مورد آن بیاموزند و یا اینکه چه چیزی را بیشتر در گوگل سرچ می کنند، را بررسی کرد.

Time2play رایجترین جستجوهای (چگونه …) گوگل در هر استان را بررسی کرد، و در حالی که برخی از مناطق به دنبال توصیه های عملی بوده اند، برخی دیگر سوالات عجیبی پرسیده اند.

در سراسر کانادا، بیشترین جستجوی (چگونه…) گوگل جستجوی سوال (بازی وردل (Wordle) چگونه است؟) بوده است، که ساکنان بریتیش کلمبیا، منیتوبا (Manitoba)، کبک، ساسکاچوان (Saskatchewan)، نیو برانزویک (New Brunswick) و نوااسکوشیا (Nova Scotia) همگی بیشترین جستجو را برای این سوال داشته اند.

Wordle یک بازی روزانه است که می توانید در وبسایت نیویورک تایم (New York Time) آن را بازی کنید و در آن شش تلاش برای حدس زدن یک کلمه پنج حرفی دارید. این بازی امسال بسیار محبوب شد، بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از کانادایی ها به دنبال چگونگی این بازی هستند.

بیشترین جستجوی (چگونه…) گوگل در نیوفندلاند (Newfoundland) و جزیره پرنس ادوارد (Prince Edward Island)، با جستجوی عبارت (چگونه از شر مگس میوه خلاص شویم؟) یا (چگونه از شر گوش خیزکها خلاص شویم؟) مربوط به حشرات بوده است.

در آلبرتا رایجترین جستجوی (چگونه…) گوگل در سال جاری، به طور عجیبی عبارت (چه کار کنید تا بالا بیاورید یا چگونه استفراغ کنید؟) بوده است.

عجیب تر از آن، رایجترین عبارت (چگونه…) گوگل در انتاریو، (چگونه به راحتی یک تک شاخ بکشید؟) بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید