برنامه تاسیس شعبه شرکت ایرانی برای متقاضیانی مناسب است که یا صاحب بیزنس بوده یا مدیر ارشد بیزنسی میباشند که قصد تاسیس شعبه در کانادا را دارد.

متقاضیانی که از طریق این برنامه اقدام مینماید موفق به دریافت اجازه کار کانادا به منظور راه اندازی شعبه شرکت ایرانی در کانادا خواهند شد.

شرکت ایرانی که قصد تاسیس شعبه دارد میباید از طریق مدارک اثبات نماید که به جهت نوع فعالیت و وضعیت مالی ِ توان چنین اقدامی را خواهد داشت.

شرکت ایرانی پس از ثبت شعبه در کانادا و تهیه بیزنس پلن که توسط دفتر ما تهیه خواهد شد تقاضای صدور اجازه کار متقاضی را به همراه سایر مدارک به اداره مهاجرت ارائه خواهد نمود

ویزای کار معمولا یکساله بوده و سالانه تا ۳ سال قابل تمدید خواهد بود. همسر متقاضی نیز از طریق این طرح میتواند ویزای کار دریافت نموده و فرزندان آنها نیز تا مقطع دبیرستان رایگان در کانادا تحصیل خواهند نمود.

از مهمترین محاسن این برنامه این است که متقاضی پس از کار در کانادا میتواند از طریق سایر برنامه ها نظیر فدرال اسکیل ورکر یا فدرال اسکیل ترید ورکر جهت دریافت اقامت اقدام نماید.

در این طرح متقاضی و شرکت ایرانی نیازی به انجام سرمایه گذاری مشخصی در کانادا نخواهند داشت و صرفا؛ توان مالی آنها در ایران میباید به اثبات برسد. علاوه بر آن برخورداری از مدرک زبان نیز در این طرح ضرورت ندارد.

ویدیو مربوط به ویزای کار ICT کانادا


تماس با ما
قصد مهاجرت دارید؟
چنانچه به هر کدام از خدمات ما نیاز دارید ما روش های زیادی برای ارتباط داریم...!
  • سرعت در پاسخگویی
  • ساده تر از ساده
اینجارو بزنید

دیدگاهتان را بنویسید