صفحه اصلی > برنامه های مهاجرتی : ویزای کار ICT کانادا

ویزای کار ICT کانادا

ویزای کار ICT کانادا

برنامه تاسیس شعبه شرکت ایرانی برای متقاضیانی مناسب است که یا صاحب بیزنس بوده یا مدیر ارشد بیزنسی میباشند که قصد تاسیس شعبه در کانادا را دارد.

متقاضیانی که از طریق این برنامه اقدام مینماید موفق به دریافت اجازه کار کانادا به منظور راه اندازی شعبه شرکت ایرانی در کانادا خواهند شد.

شرکت ایرانی که قصد تاسیس شعبه دارد میباید از طریق مدارک اثبات نماید که به جهت نوع فعالیت و وضعیت مالی ِ توان چنین اقدامی را خواهد داشت.

شرکت ایرانی پس از ثبت شعبه در کانادا و تهیه بیزنس پلن که توسط دفتر ما تهیه خواهد شد تقاضای صدور اجازه کار متقاضی را به همراه سایر مدارک به اداره مهاجرت ارائه خواهد نمود

ویزای کار معمولا یکساله بوده و سالانه تا ۳ سال قابل تمدید خواهد بود. همسر متقاضی نیز از طریق این طرح میتواند ویزای کار دریافت نموده و فرزندان آنها نیز تا مقطع دبیرستان رایگان در کانادا تحصیل خواهند نمود.

از مهمترین محاسن این برنامه این است که متقاضی پس از کار در کانادا میتواند از طریق سایر برنامه ها نظیر فدرال اسکیل ورکر یا فدرال اسکیل ترید ورکر جهت دریافت اقامت اقدام نماید.

در این طرح متقاضی و شرکت ایرانی نیازی به انجام سرمایه گذاری مشخصی در کانادا نخواهند داشت و صرفا؛ توان مالی آنها در ایران میباید به اثبات برسد. علاوه بر آن برخورداری از مدرک زبان نیز در این طرح ضرورت ندارد.

ویدیو مربوط به ویزای کار ICT کانادا

گروه خبری

پست های مرتبط

برنامه مهاجرت به مناطق کم جمعیت (RNIP)

منظور از برنامه مهاجرتی RNIP چیست؟ برای بدست آوردت اطلاعات کامل در…

۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا همچنین به عنوان ویزای بازدید کننده یا ویزای گردشگری…

نیروی متخصص فدرال (FSWP)

نیروی متخصص فدرال (FSWP) برنامه نیروی متخصص فدرال (FSWP)از سال 1967، یکی…

دیدگاهتان را بنویسید