صفحه اصلی > برنامه های مهاجرتی : برنامه تحرک بین المللی (IMP) کانادا

برنامه تحرک بین المللی (IMP) کانادا

برنامه تحرک بین المللی (IMP) کانادا

برنامه تحرک بین المللی (IMP) برنامه ای است که اخیرا مورد توجه بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل در ایران قرار گرفته است. این برنامه زیر شاخه های مختلفی دارد که مهمترین آنها زیر شاخه تاسیس شعبه شرکت و یا راه اندازی کسب و کار نوین میباشد.

از طریق این دو برنامه متقاضیان واجد شرایط میتوانند اقدام به دریافت اجازه کار با کارفرمای مشخص نمایند. تفاوت این نوع از اجازه کار با ویزای کار آزاد در این است که با این اجازه کار متقاضی صرفا میتواند با کارفرمای تعیین شده که در واقع همان شرکت خود متقاضی است کار کند و اجازه کار برای سایر کارفرما ها را بعنوان یک شخصیت حقیقی نخواهد داشت. اما شرکت ثبت شده در کانادا به مدیریت متقاضی میتواند بعنوان پیمانکار با سایر افراد و یا شرکتها جهت اراپه خدمات وارد قرارداد شود.

ویدیوی توضیحات ویزای IMP و هرآنچه نیاز است بدانید.

توجه به این نکته ضروری است که در این دو برنامه – در برنامه تاسیس شعبه شرکت تمرکز بر شرکت مادر بوده و میباید اثبات شود که شرکت اصلی که قصد تاسیس شعبه در کانادا را دارد به اندازه کافی توانمند است که شعبه تاسیس نماید. این مشخصه از طریق ارایه مدارکی مانند قراردادها – صورتحساب مالی و…… به اثبات خواهد رسید.

ویدیوی توضیحات ICT (انتقال شرکت)

در برنامه دیگر که به آن کارآفرینی گفته میشود تمرکز بر مهارتها و تخصص های شخص متقاضی است که قصد دارد درکانادا اقدام به راه اندازی کسب وکار جدید نماید. بنابراین رزومه کاری و تحصیلی متقاضی و اثبات توانایی وی در کارآفرینی عامل تعیین کننده در این برنامه خواهد بود.

در هر دو برنامه ویزای صادر شده اجازه کار بوده و موقت میباشد . موقت بودن ویزا بدین معناست که این برنامه ها مستقیما؛ به کسب کارت اقامت دایم ختم نمیشوند و صرفا متقاضی از طریق سابقه کاری که به واسطه این ویزا در کانادا کسب مینماید میتواند پس از زمان مشخصی و تامین مدارک تکمیلی دیگری جهت دریافت اقامت دایم کانادا اقدام نماید.

ویدیوی توضیحات significant benefit (کارآفرینی در کانادا)

دارندگان این ویزا می توانند برای همسر خود نیز تقاضای ویزا کار آزاد نمایند که ویزای همسر دارای محدودیت کارفرما نبوده و همسر متقاضی میتواند برای هر کارفرمایی در کانادا کار کند و طبعا؛ ممکن است همسر متقاضی با تامین سابقه کار کانادایی مورد نیاز و سایر مدارک واجد شرایط اقدام جهت دریافت اقامت دایم برای خود و سایر اعضا خانواده نماید.

لازم به ذکر است دارندگان این نوع ویزا میتوانند از خدمات بهداشتی پزشکی کانادا به رایگان همانند سایر افراد مقیم کانادا برخوردار شوند و فرزندان آنها نیز تا پایان مقطع دبیرستان بدون پرداخت شهریه میتوانند مشغول به تحصیل شوند.

بد نیست مطالعه کنید :

اقامت از طریق ثبت استارت آپ

برنامه خود اشتغالی

ویزای کار ICT(انتقال شرکت)

گروه خبری

پست های مرتبط

برنامه مهاجرت به مناطق کم جمعیت (RNIP)

منظور از برنامه مهاجرتی RNIP چیست؟ برای بدست آوردت اطلاعات کامل در…

۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا همچنین به عنوان ویزای بازدید کننده یا ویزای گردشگری…

نیروی متخصص فدرال (FSWP)

نیروی متخصص فدرال (FSWP) برنامه نیروی متخصص فدرال (FSWP)از سال 1967، یکی…

دیدگاهتان را بنویسید