صفحه اصلی > اخبار سینما و تئاتر کانادا : آدام ریچ، بازیگر «هشت کافی است» در سن 54 سالگی درگذشت

آدام ریچ، بازیگر «هشت کافی است» در سن 54 سالگی درگذشت

آدام ریچ، بازیگر «هشت کافی است» در سن 54 سالگی درگذشت

آدام ریچ، بازیگری که در کودکی با بازی در نقش جوانترین عضو خانواده بردفورد، نیکلاس، در درام تلویزیونی “هشت کافی است” به شهرت رسید، به گفته پزشک کانتی لس آنجلس، درگذشت، او 54 سال داشت.

بر اساس گزارش TMZ به نقل از خانواده اش، ریچ شنبه در خانه اش در لس آنجلس درگذشت. آنها علت مرگ را به اشتراک نمی گذارند.

در حالی که ریچ در «هشت کافی است» شناخته شده است، او همچنین در اواخر دهه 70 و 80 در چندین برنامه تلویزیونی و فیلم های تلویزیونی مختلف ظاهر شد. برخی از این تیتراژها عبارتند از: «جزیره فانتزی»، «چیپ‌ها»، «عجایب کوچک» و یک نقش صوتی در مجموعه انیمیشن «دنجون‌ها و اژدها».

آخرین اعتبار تلویزیونی ریچ اپیزودی در «Baywatch» در سال 1993 بود، قبل از اینکه به مدت 10 سال از حضور در مقابل دوربین کناره گیری کند.

او بعداً در سال 2003 در کمدی دیوید اسپید «دیکی رابرتز: ستاره کودک سابق» نقش خود را بازی کرد و در همان سال در سریال تلویزیونی Reel Comedy نقش کروکودیل داندی را بازی کرد.

به عنوان بخشی از طنزی در مورد مرگ افراد مشهور، ریچ در سال 1996 در فریبکاری شرکت کرد که در آن به دروغ درگذشت او را گزارش کرد، همانطور که توسط نویسنده “کار دلخراش نابغه سرسام آور” دیو اگرز، برای مجله مایت نوشته شده بود.

این ستاره کودک سابق در سال 2021 در سریال CNN “تاریخچه کمدی” حضور داشت و در آن زمان در پستی در اینستاگرام به حرفه خود معترض شد.

ریچ نوشت: «از لذتی که هنگام کار بر روی 8 احساس کردم سپاسگزارم! “امیدوارم که ممکن است شما را نیز کمی شاد کرده باشد.”

گروه خبری

پست های مرتبط

علاقه رایان رینولدز به مالکیت تیم هاکی اتاوا

رایان رینولدز Ryan Reynolds علاقه خود را به تبدیل شدن به مالک…

دیدگاهتان را بنویسید