صفحه اصلی > اخبار عمومی کانادا و کبک : رتبه‌بندی جدید بهترین شهرهای کانادا

رتبه‌بندی جدید بهترین شهرهای کانادا

رتبه‌بندی جدید بهترین شهرهای کانادا

بهترین شهرهای کانادا مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند و دو مقصد در کبک توانستند در بین پنج شهر برتر قرار بگیرند.

مجله Travel + Leisure، یک منبع معتبر در زمینه مسافرت و گردشگری با تمرکز بر ارائه ایده‌های سفر، انتخاب هتل، فروش پرواز، راهنمای شهری و ارائه نکات سفری از سوی کارشناسان، لیست “2023 World Best Awards” خود را منتشر کرد و بهترین شهرها، هتل‌ها، اسپاها و مناطق استراحت در کانادا را مشخص کرد.

شهرهای برتر بر اساس معیارهای خاصی از جمله مناظر طبیعی، نقاط دیدنی، فرهنگ، تجربه‌ی گردشگری، صمیمیت مردم، فرصت‌های خرید و ارزش کلی انتخاب شدند. در این رتبه‌بندی، شرکت‌کنندگان می‌توانستند برای هر معیار امتیاز دهند و از رتبه‌بندی عالی، بالاتر از میانگین، میانگین، پایین‌تر از میانگین یا ضعیف برای هر معیار استفاده کنند. امتیازات نهایی این پاسخ‌ها میانگین محاسبه می‌شوند.

شهر کبک سیتی با امتیاز نزدیک به 86 به عنوان رتبه اول قرار گرفت. این شهر به خاطر فضای اروپایی خود، که نشات گرفته از کافه‌ها و رستوران‌های کوچک و جذاب، مکان‌های دیدنی فوق‌العاده‌ای مانند Fairmont Le Chateau Frontenac، و امکان شنیدن مکالمات فرانسوی در اطراف هر خیابان سنگ‌فرش شده این شهر شناخته می‌شود.

خوانندگان به ویژه از رفتار دوستانه مردم، معماری زیبا، تجربه‌ی تذوق غذاهای محلی و از دیدنی‌هایی چون آبشار مونتمورنسی و قلعه کبک لذت می‌برند.

شهر ویکتوریا در ایالت بریتیش کلمبیا با امتیاز 85 در رتبه دوم قرار گرفت. این شهر کوچک‌تر به خاطر خط ساحلی زیبا و طبیعت فراوانی که دارد معروف است.

مونترال نیز با امتیاز 83.32، در رتبه سوم قرار گرفت. این شهر به عنوان “یکی از بهترین شهرها از نظر غذا” در کانادا و حتی در آمریکای شمالی توصیف شده است. واقعیت این است که با وجود وجود رستوران‌های بی‌شماری در مونترال، این شهر به یک بهشت برای علاقه‌مندان به تذوق غذاهای گوناگون معروف است.

در لیست پنج شهر

برتر طبق رتبه‌بندی Travel+Leisure عبارتند از:

1. شهر کبک سیتی، کبک
2. ویکتوریا، بریتیش کلمبیا
3. مونترال، کبک
4. ونکوور، بریتیش کلمبیا
5. تورنتو، انتاریو

این رتبه‌بندی نشان از جذابیت و تنوع زیادی که شهرهای کانادا برای گردشگران ارائه می‌دهند دارد.

گروه خبری

پست های مرتبط

افزایش هزینه پراسسینگ مهاجرت (processing fee) به کانادا در سال ۲۰۲۴

اداره مهاجرت کانادا اطلاع داده است که از تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۴،…

ناامن ترین شهرهای کانادا در سال ۲۰۲۴

کانادا به دلیل مناظرهای طبیعی فوق‌العاده، مهمان‌نوازی گسترده و جمعیت مهربان، به…

دیدگاهتان را بنویسید