صفحه اصلی > اخبار عمومی کانادا و انتاریو : سخت گیری شدید ایرکانادا در در مورد حمل بار در فرودگاه تورنتو

سخت گیری شدید ایرکانادا در در مورد حمل بار در فرودگاه تورنتو

سخت گیری شدید ایرکانادا در در مورد حمل بار در فرودگاه تورنتو

اگر قصد پرواز با هواپیمایی ایرکانادا را در آینده‌ای نزدیک دارید، قبل از رفتن به فرودگاه توصیه می‌شود که اندازه چمدانتان را دقیقاً بررسی کنید. به نظر می‌رسد این شرکت هواپیمایی در اجرای قوانین خود برای حمل بار به سختی‌گیری بیشتری اقدام کرده است.

به گفته مسافران، کارکنان خدمات مشتریان در فرودگاه بین‌المللی پیرسون (Pearson) تورنتو و سایر مراکز مسافرتی در کانادا در هنگام بازرسی، بهبود چشمگیری در اندازه‌گیری و وزن‌سنجی چمدان‌ها و وسایل شخصی اعمال می‌کنند.

در روز پنج‌شنبه، برخی از مسافران در فرودگاه بین‌المللی پیرسون تورنتو با مشکل مواجه شدند، زیرا آن‌ها مجاز نبودند چمدان‌ها و گاوصندوق‌های بزرگ را به شکلی که انتظار داشتند به هواپیما ببرند و برعکس مجبور بودند هزینه اضافی پرداخت کنند. این حادثه همچنین در ونکوور نیز رخ داد.

عکس‌العمل‌ها نسبت به این خبر در سه گروه به طور کاملاً متفاوت تقسیم می‌شوند. یک گروه از افراد شکایت دارند و اعتراض می‌کنند به دلیل هزینه‌های بالای اضافه بار. برخی ادعا می‌کنند که کارکنان عمدتاً وسایل را در هنگام حمل و نقل گم می‌کنند. و گروه سوم، این تدابیر شرکت را قبول دارند و راضی هستند.

یکی از افراد در توییتر نوشت: “من واقعاً سبک مسافرت می‌کنم و معمولاً مجبورم کیف خود را همراه داشته باشم، زیرا کابین بسیار شلوغ است و واقعاً برایم سخت است.”

فردی دیگر نیز به این صورت نوشت: “مسخره است که در حال حاضر حتی برای حمل یک کیف در پرواز نیز باید هزینه پرداخت کنیم.”

با این حال، ایرکانادا اعلام کرده است که هیچ تغییری در ضوابط چمدان‌ها اخیراً اتفاق نیافتاده است و کارکنان فرودگاه به سادگی محدودیت‌های اندازه را به مشتریان یادآوری می‌کنند. با ورود به فصل پرسفر تابستانی، ضروری است که توزیع منصفانه‌ای از فضای کابین برای اطمینان از عدالت برای تمامی مسافران ایجاد شود.

به‌طور مطابق با سیاست‌های ایرکانادا، اجازه حمل یک آیتم ورودی به کابین به ابعاد حداکثر ۵۵ سانتی‌متر در ۴۰ سانتی‌متر در ۲۳ سانتی‌متر است، که شامل چرخ‌ها و دستگیره‌ها نیز می‌شود. همچنین، شما مجازید یک وسیله شخصی دیگر مانند کیف دستی یا کوله‌پشتی با ابعاد ۳۳ سانتی‌متر در ۴۳ سانتی‌متر در ۱۶ سانتی‌متر حمل کنید.

لازم است کیف دستی به‌گونه‌ای سبک باشد که بتوانید بدون هیچ کمکی آن را در قفسه بالای صندلی قرار دهید، در حالی که وسایل شخصی باید زیر صندلی جلوی شما قرار بگیرند.

گروه خبری

دیدگاهتان را بنویسید