صفحه اصلی > اخبار عمومی کانادا و مربوط به مهاجرت کانادا : آپدیت جدید اداره مهاجرت برای دانشجویان بین‌المللی

آپدیت جدید اداره مهاجرت برای دانشجویان بین‌المللی

آپدیت جدید اداره مهاجرت برای دانشجویان بین‌المللی

مارک میلر، وزیر مهاجرت، اخبار جدیدی درباره استقبال از دانشجویان بین‌المللی و افراد متقاضی استادی پرمیت در کانادا اعلام کرده است.

تمکن مالی برای استادی پرمیت دو برابر می‌شود

از اول ژانویه ۲۰۲۴، دولت تصمیم به دو برابر کردن معیارهای مالی برای متقاضیان استادی پرمیت گرفته است. حالا تمکن مالی مورد نیاز برای دانشجویان خارجی از ۱۰،۰۰۰ دلار به ۲۰،۶۳۵ دلار افزایش یافته است. این مقدار هر سال بر اساس حداقل درآمد لازم برای زندگی در کانادا تنظیم می‌شود.

تغییرات در سیاست‌های تحصیل و کار دانشجوها

وزیر مهاجرت اعلام کرده است که دانشجویان خارجی می‌توانند حین برگزاری کلاس خارج از دانشگاه تا ۳۰ اپریل ۲۰۲۴ بدون محدودیت ساعتی کار کنند. همچنین، در حال بررسی گزینه‌های افزایش ساعات کاری دانشجوها به ۳۰ ساعت در هفته هستند.

تمدید تحصیل آنلاین و سیاست‌های PGWP

دانشجویانی که تا زمانی که کمتر از نیمی از تحصیل خود را آنلاین انجام دهند، می‌توانند این قسمت را به عنوان بخشی از ساعات مورد نیاز برای دریافت ورک پرمیت پس از فارغ‌التحصیلی در نظر بگیرند. این سیاست برای دانشجوهایی که قبل از اول سپتامبر ۲۰۲۴ تحصیل را شروع کرده‌اند تا آن زمان ادامه خواهد داشت.

دولت کانادا همچنین به دلیل کمبود نیروی کار سیاست موقت تمدید PGWP را اجرا کرده بود که اجازه می‌داد دارندگان PGWP می‌توانند برای ۱۸ ماه دیگر آن را تمدید کنند. این سیاست دیگر تمدید نخواهد شد و اتباع خارجی می‌توانند تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ بر اساس سیاست قبلی تمدید PGWP درخواست دهند.

گروه خبری

پست های مرتبط

ایرانیان در رتبه پنجم شهروندان جدید کانادا

کانادا از سال ۲۰۰۵ تا مه ۲۰۲۴ بیش از ۳.۹ میلیون شهروند…

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه Care Giver

مهاجرت به کانادا از طریق شغل پرستاری خانگی یکی از بهترین روش‌ها…

تغییر استاتوس ویزا در کانادا

افرادی که با ویزای توریستی به دیدار خانواده و اقوام خود در…

دیدگاهتان را بنویسید