صفحه اصلی > اخبار عمومی کانادا : مرد کانادایی که در 85 روز کل ایتالیا را دوید

مرد کانادایی که در 85 روز کل ایتالیا را دوید

مرد کانادایی که در 85 روز کل ایتالیا را دوید

دیوید اور، یک مهندس کامپیوتر اهل استراتفورد، انتاریو که در فلورانس زندگی می‌کند، اوایل امسال چالشی جدید را پذیرفت و به سفری به ایتالیا رفت. این سفر به جز پرداختن به یک چالش فردی، او را به معروف‌ترین مسیرهای جهان، Sentiero Italia، که با طولی حدود ۸,۰۰۰ کیلومتر یکی از بلندترین مسیرهای جهان است، انجامید. این مسیر شامل ۱۶ مکان میراث جهانی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد و بسیاری از پارک‌های ملی را در بر می‌گیرد.

این سفر به دیوید اور و دیگران اجازه می‌دهد تا با گیاهان بومی آشنا شوند و در طول مسیر با مردمان محلی در تماس باشند. باشگاه آلپین در سال ۲۰۱۹ بازسازی این مسیر را آغاز کرد تا وضعیت تعمیر و نگهداری ناپایداری را در برخی نقاط بهبود بخشد، به ویژه در جنوب ایتالیا.

مارکو گارسیا، راهنمای کوهنوردی در کالابریا در جنوب ایتالیا که بخشی از کتاب راهنمای ۱۲ جلدی Sentiero Italia را نوشته است، توضیح می‌دهد که در شمال ایتالیا کوه‌های معروف‌تری وجود دارد، اما مسیرهای جنوب ایتالیا سطح بیشتری از کشف و تعامل با فرهنگ محلی را ارائه می‌دهند. او اظهار می‌کند که این مسیرها در گذشته به برقراری ارتباط بین روستاهای کوهستانی دورافتاده و برخی دیگر به عنوان مسیرهای قدیمی برای چرای گوسفندان یا برداشت انگور و چوب‌سوزی توسط ساکنان محلی استفاده می‌شد.

دیوید اور افزوده که به جز پارک‌هایی همچون پارک ملی شاهانه پولینو که در کالابریا و بازیلیکاتا قرار دارد، مسیر در جنوب ایتالیا بیشتر وضعیت بدی داشت و او مجبور بود راهی برای خودش ایجاد کند تا از میان گیاهان منطقه مدیترانه‌ای عبور کند.

گروه خبری

پست های مرتبط

افزایش هزینه پراسسینگ مهاجرت (processing fee) به کانادا در سال ۲۰۲۴

اداره مهاجرت کانادا اطلاع داده است که از تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۴،…

ناامن ترین شهرهای کانادا در سال ۲۰۲۴

کانادا به دلیل مناظرهای طبیعی فوق‌العاده، مهمان‌نوازی گسترده و جمعیت مهربان، به…

کانادا آزمون انگلیسی پیرسون (PTE) را برای مهاجرت به کانادا می پذیرد

کانادا آزمون (PTE) را از تاریخ 30 ژانویه 2024 برای مهاجرت به…

دیدگاهتان را بنویسید