صفحه اصلی > آلبرتا و اخبار اقتصادی کانادا و اخبار عمومی کانادا : 20 شغل پر تقاضا در کلگری برای سال 2023

20 شغل پر تقاضا در کلگری برای سال 2023

20 شغل پر تقاضا در کلگری برای سال 2023

این مقاله 20 شغل پر تقاضا در کلگری را بر اساس جدیدترین اطلاعات نیازهای بازار کار فهرست می کند.

بسیاری از کانادایی ها از انتاریو، بریتیش کلمبیا و سایر استان ها برای مسکن مقرون به صرفه با چشم انداز شغلی تقریبا مشابه به کلگری مهاجرت می کنند.

20 شغل پر تقاضا در کلگری در بخش های مختلفی از جمله مهندسی، ساخت و ساز، مراقبت های بهداشتی، مالی و فناوری در زیر لیست شده است.

1 – توسعه‌دهنده/مهندس نرم‌افزار: به دلیل گسترش صنعت فناوری شهر، نیاز به توسعه‌دهندگان و مهندسان نرم‌افزار در کلگری قوی است. آنها سیستم ها و برنامه های نرم افزاری را ایجاد، ایجاد و نگهداری می کنند.

2 – پرستار ثبت شده: با رشد بخش مراقبت های بهداشتی کلگری، نیاز زیادی به پرستاران ثبت نام شده وجود دارد که بتوانند مستقیماً از بیماران مراقبت کنند، نسخه ها را تجویز کنند و برنامه های درمانی را سازماندهی کنند.

 

3 – تحلیلگر مالی: وجود موسسات مالی بزرگ و صنعت نفت در کلگری نیاز به تحلیلگران مالی را به وجود آورده است که بتوانند روند بازار را رصد کنند، سرمایه گذاری ها را ارزیابی کنند و مشاوره مالی ارائه دهند.

4 – مدیر پروژه: با بسیاری از مشاغل مختلف در کلگری، مدیران پروژه برای نظارت و مدیریت پروژه‌های پیچیده مورد نیاز هستند و از تکمیل موفقیت‌آمیز و بر اساس زمان‌بندی و در عین حال ماندن در محدوده، بودجه و سایر محدودیت‌ها، نیاز دارند.

5 – مهندس مکانیک: کلگری نیاز زیادی به مهندسان مکانیک به ویژه در صنعت، ساختمان و صنایع نفت و گاز دارد. آنها ایجاد دستگاه ها و ماشین آلات مکانیکی را برنامه ریزی و هدایت می کنند.

6 – تحلیلگر کسب و کار: در بخش شرکتی کلگری، تحلیلگران کسب و کار در بررسی عملیات شرکت، مشاهده فرصت های بهبود و اجرای برنامه ها برای افزایش بهره وری و سودآوری ضروری هستند.

7 – زمین شناس / زمین شناس: کلگری به دلیل نزدیکی شهر به بخش نفت و گاز، به زمین شناسان و دانشمندان زمین شناسی نیاز دارد که در مورد ساختار زمین تحقیق کنند، داده های زمین شناسی را ارزیابی کنند و در کشف و توسعه منابع مشارکت کنند.

8 – مهندس عمران: در کلگری، پروژه‌های زیربنایی مانند ساخت جاده‌ها، پل‌ها و سیستم‌های آب به خدمات مهندسان عمران نیاز دارند. آنها مسئول طراحی، برنامه ریزی و ساخت این پروژه ها هستند.

9 – مدیر پروژه ساخت و ساز: برای نظارت بر پروژه های ساخت و ساز، مدیریت بودجه، سازماندهی پرسنل و تضمین تکمیل به موقع و موفقیت آمیز پروژه، بخش ساخت و ساز رو به رشد کلگری به مدیران پروژه واجد شرایط نیاز دارد.

10 – حسابدار: مدیریت مالی و گزارشگری به خدمات حسابداران در کلگری نیاز دارد. آنها صورت های مالی را مدیریت می کنند، مالیات ها را تنظیم می کنند و پایبندی به قوانین حسابداری را تضمین می کنند.

 

11 – مدیر بازاریابی: محیط شرکتی متنوع در کلگری، مدیران بازاریابی را می طلبد که بتوانند برنامه های بازاریابی را ایجاد و اجرا کنند، تحقیقات بازار را انجام دهند، و کالاها و خدمات را تبلیغ کنند تا به گسترش شرکت دامن بزنند.

12 – نماینده فروش: با تبلیغ و فروش کالاها و خدمات، نمایندگان فروش کمک قابل توجهی به اقتصاد کلگری می کنند. آنها با مشتریان ارتباط برقرار می کنند، امکان فروش را مشخص می کنند و به اهداف فروش یا فراتر از آن دست می یابند.

13 – متخصص ایمنی و بهداشت شغلی: به دلیل تاکید بر ایمنی محل کار و رعایت مقررات، به متخصصان ایمنی و بهداشت حرفه ای در کلگری نیاز است. آنها طرح های ایمنی را طراحی و اجرا می کنند، بازرسی انجام می دهند و پایبندی به مقررات محل کار را تضمین می کنند.

14 – مهندسان و دانشمندان محیط زیست در کلگری به دلیل تعهد این شهر به پایداری زیست محیطی، تقاضای زیادی دارند. آنها با مسائل زیست محیطی سروکار دارند، خطرات را ارزیابی و کاهش می دهند و شیوه های پایدار ایجاد می کنند.

15 – دانشمند داده: دانشمندان داده به دلیل مهارت آنها در رمزگشایی و تجزیه و تحلیل حجم وسیعی از داده ها، در کلگری تقاضای زیادی دارند. آنها به کسب‌وکارها در توسعه مدل‌های پیش‌بینی، شناخت روندها و انتخاب‌های مبتنی بر داده کمک می‌کنند.

16 – مهندس برق: برای طراحی، توسعه و نگهداری سیستم‌ها و تجهیزات الکتریکی در بخش‌های کلگری، از جمله تولید و انرژی، به مهندسان برق نیاز است.

17 – هماهنگ کننده بهداشت و ایمنی: هماهنگ کننده های بهداشت و ایمنی به اطمینان از امنیت محل کار و انطباق قانونی کمک می کنند. آنها قوانین ایمنی را ایجاد و اجرا می کنند، کارکنان را آموزش می دهند و بازرسی های ایمنی را انجام می دهند.

18 – مدیر منابع انسانی: کلگری به مدیران منابع انسانی برای نظارت بر مدیریت نیروی کار، روابط استخدامی، آموزش و توسعه و برنامه ریزی استراتژیک برای پیشبرد اهداف شرکت نیاز دارد.

19 – تحلیلگر تضمین کیفیت: صنایع صنعتی و فناوری کلگری به شدت به تحلیلگران تضمین کیفیت وابسته هستند. از طریق آزمایش، تجزیه و تحلیل و بهبود فرآیند، آنها مطمئن می شوند که کالاها و خدمات الزامات کیفیت را برآورده می کنند.

20 – مدیران عملیات: آنها بر عملیات روزانه در مشاغل مختلف نظارت می کنند تا از اثربخشی، بهره وری و کیفیت اطمینان حاصل کنند. آن‌ها بر تخصیص منابع نظارت می‌کنند، ارتقای فرآیند را در محل قرار می‌دهند و فرآیندهای شرکت را ساده می‌کنند.

 

5 شغل پر تقاضا در کلگری کدامند؟

توسعه دهندگان نرم افزار، پرستاران ثبت نام شده، تحلیلگران مالی، مدیر پروژه و مهندس مکانیک 5 شغل پر تقاضا در کلگری هستند.

حداقل دستمزد در آلبرتا چقدر است؟

15 دلار در ساعت حداقل دستمزد عمومی در آلبرتا با حداقل دستمزد 13 دلار در ساعت برای دانش آموزان زیر 18 سال است.

 

 

گروه خبری

پست های مرتبط

افزایش هزینه پراسسینگ مهاجرت (processing fee) به کانادا در سال ۲۰۲۴

اداره مهاجرت کانادا اطلاع داده است که از تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۴،…

ناامن ترین شهرهای کانادا در سال ۲۰۲۴

کانادا به دلیل مناظرهای طبیعی فوق‌العاده، مهمان‌نوازی گسترده و جمعیت مهربان، به…

دیدگاهتان را بنویسید