صفحه اصلی > مربوط به مهاجرت کانادا : هنگام درخواست ویزای توریستی کانادا این اشتباهات را نکنید!

هنگام درخواست ویزای توریستی کانادا این اشتباهات را نکنید!

هنگام درخواست ویزای توریستی کانادا این اشتباهات را نکنید!

امروز توی این مقاله میخواهیم به موضوع اشتباه متقاضیان هنگام درخواست ویزای توریستی کانادا بپردازیم، بد نیست بدونید که سالانه ویزای هزاران نفر (اتباع خارجی) به دلایل مختلفی رد میشود و از ورودشان به کانادا جلوگیری میشود، گاهی اوقات این امر میتواند به دلیل اشتباه افسر مهاجرتی که پرونده شما را بررسی میکند باشد اما معمولا بر عکس است، یعنی خود متقاضی اشتاباهاتی داشته است. ما طی این سال ها 4 مورد اشتباه را زیاد دیدیم و باهاش سر و کار داشتیم که امروز قصد داریم در این مقاله به این 4 مورد بپردازیم.

فرم های درخواست ناقص

خالی گذاشتن بعضی فیلدها رایج ترین اشتباهی است که می توانید به عنوان یک متقاضی مرتکب شوید. اگر در مورد بخشی مطمئن نیستید، همیشه به جای حدس زدن یا خالی گذاشتن آن، نحوه پاسخ دادن را بیابید.

همه فیلدهای الزامی را باید امضا کنید زیرا از دست دادن تنها یک امضا می تواند درخواست ویزای شما را رد صلاحیت کند. نمونه ای از این می تواند در فرم اطلاعات خانواده باشد، که در واقع می تواند به سه امضا در یک صفحه نیاز داشته باشد.

اداره مهاجرت کانادا روی محل امضا بسیار حساس است.

 

مدرک کافی برای اثبات ارتباط با ایران

برای گرفتن ویزای توریستی یکی از نکات بسیار مهم برای دولت کانادا این است متقاعد شوند شما بعد از دوران اقامت به کشور خود باز خواهید گشت، این یعنی شما باید مدارک مستندی مبنی بر روابط مالی و اجتماعی با کشور خود ارائه دهید، داشتن شواهدی مبنی بر اشتغال دائم یا همسر و فرزند و…. میتواند این تصور را ایجاد کند که شما یک بازدید کننده واقعی هستید.

 

مدارک و اطلاعات غیر واقعی

مطمئن باشید که ادعا و مدارک شما بررسی خواهد شد به همین دلیل به هیچ وجه سراغ اطلاعات و مدارک غیر واقعی نروید، پرونده خود را به افرادی که امکان دارد اسناد جعلی به آن اضافه کنند نسپارید.

در صورت ارسال اصل مدارک و عدم اخذ ویزا می توانید نسبت به رفع ایرادات آن (در صورت داشتن تمامی شرایط) اقدام نمایید، و این یعنی شما میتوانید به وسیله راه حل های قانوی مشکل را حل کنید چون هیچوقت افسر مهاجرت نمیتواند خودسرانه تصمیمی را بگیرید و مجبور به پیروی از قوانین است به همین دلیل تعداد زیادی از پرونده های رد در اعتراض به تصمیم افسر مهاجرت پاسخ مثبت می گیرند. نگران نباشید اگر رد شدید، ما کمکتون میکنیم.

 

استفاده از نماینده غیر مجاز

برای اینکه شانس موفقیت خیلی بالا ببرید، می توانید از یک نماینده یا وکیل مهاجرت برای کمک به درخواست مهاجرت خود استفاده کنید. نماینده باید از طرف دولت کانادا مجوز فعالیت داشته باشد چون زمانی که مشاور یا وکیل مهاجرتی شما مورد تایید دولت کانادا نباشد، احتمال رد پرونده شما بسیار بیشتر است. متأسفانه، بسیاری از شرکت وجود دارند که در صورتی که هیچ تضمینی برای صدور ویزا وجود نداشته باشد، برای ویزای به اصطلاح “تضمینی” هزینه اضافی از شما دریافت می کنند در صورتی که اگر شما شرایط مهاجرت را نداشته باشید، شرایط مهاجرت را ندارید و کاریش نمیشه کرد

گروه خبری

پست های مرتبط

آیا می‌توان با یک سال کار در کانادا به اقامت دائم دست یافت؟

آیا برای شما هم اتفاق افتاده که با امید گرفتن به اقامت…

بهترین روش مهاجرت کانادا برای افراد بالای 40 سال

در حال حاضر، مهاجرت به کانادا برای افراد بالای 40 سال نیز…

نحوه ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری آنلاین

پروفایل های اکسپرس انتری آنلاین به دولت کانادا امکان می دهد ارزیابی…

دیدگاهتان را بنویسید