صفحه اصلی > انتاریو و اخبار مهاجرت کانادا و اخبار عمومی کانادا : تغییرات جدید جریان دانشجویی بین‌المللی انتاریو oinp

تغییرات جدید جریان دانشجویی بین‌المللی انتاریو oinp

تغییرات جدید جریان دانشجویی بین‌المللی انتاریو oinp

خبر داغ از جریان دانشجویان بین‌المللی در برنامه نامزد مهاجر انتاریو (OINP)!

از اول ژانویه 2024، OINP تغییراتی در جریان دانشجویان بین‌المللی خود ایجاد کرده است، هدفش افزایش شانس دانشجویان خارجی با گواهینامه فارغ‌التحصیلی یک ساله از کالج.

قبل از این تغییر، فقط متقاضیان با گواهینامه یک ساله از یک مؤسسه تأیید شده می‌توانستند از این جریان درخواست دهند، اگر برنامه موردنظر نیاز به تکمیل مدرک به عنوان پیش‌نیاز داشته باشد. اما حالا دیگر این مشکل وجود ندارد!

تغییر جدید به این معناست که هر برنامه کالج یک ساله با گواهی فارغ‌التحصیلی از کالج انتاریو، می‌تواند واجد شرایط برنامه OINP باشد.

از این پس، امتیازدهی ابراز علاقه (EOI) بر اساس بالاترین مدرک تحصیلی و مدارک اضافی کانادایی برای این تغییرات به‌روز شده است. همچنین، فهرست موسسات آموزشی معتبر برای این جریان نیز بازنگری شده است.

لازم الاجرا از 1 ژانویه 2024 قبل از 1 ژانویه 2024
نیاز برنامه از اول ژانویه 2024، دانشجویان با گواهینامه یک ساله از کالج انتاریو، واجد شرایط برای مشارکت در برنامه مهاجرتی OINP هستند. دانش آموزانی که گواهینامه یک ساله خود را از کالج انتاریو به پایان رساندند، تنها در صورتی واجد شرایط بودند که برنامه آنها برای پذیرش نیاز به مدرک داشته باشد.
واجد شرایط بودن برنامه اکثر برنامه های مدرک تحصیلی یک ساله در انتاریو واجد شرایط خواهند بود. اکثر گواهینامه ها واجد شرایط نبودند.

 

اگر قبلاً درخواست داده‌اید، بدون نگرانی، تغییرات تا تاریخ ژانویه 2024 بر شما تأثیر نمی‌گذارد.

همیشه در جستجوی بهترین فرصت‌های مهاجرت!

گروه خبری

دیدگاهتان را بنویسید