صفحه اصلی > آلبرتا : آمازون در آلبرتا استخدام می کند!

آمازون در آلبرتا استخدام می کند!

آمازون در آلبرتا استخدام می کند

آمازون در حال حاضر مشاغل زیادی در سراسر آلبرتا دارد و به تازگی در جاب تایتل های جدیدی استخدام میکند، بسیاری از سمت ها مدرک خاصی نیاز ندارد.

در اینجا برخی از مشاغل آمازون وجود دارد که می توانید همین الان در آلبرتا پیدا کنید.

مهندس توسعه نرم افزار
مکان: آلبرتا

مناسب برای: شخصی با حداقل دو سال تجربه توسعه نرم افزار و خدمات وب آمازون را به خوبی می شناسد. شما برای ایجاد سرویس‌های SDK و پورتال نوآورانه تلاش خواهید کرد تا تجربه تبلیغ‌کنندگان آمازون را افزایش دهید.

برای دخواست اینجا کلیک کنید.

Loss Prevention Specialist
مکان: آچسون

مناسب برای: اگر تجربه ای در خدمات امنیتی، حفاظت از دارایی یا ممیزی دارید، این می تواند نقش مناسبی برای شما باشد. شما در حال بررسی دزدی، کلاهبرداری، خشونت در محل کار یا حوادث مهم هستید. شما حتی برای درخواست مدرک هم نیاز ندارید.

برای درخواست اینجا کلیک کنید.

تحلیلگر ارشد مالی
مکان: نیسکو

مناسب برای: فردی با مدرک مالی یا حسابداری به علاوه پنج سال تجربه. شما در حال ساخت مدل‌های مالی خواهید بود و از داده‌ها برای ارائه توصیه‌هایی برای ارائه نتایج و پیشرفت‌ها استفاده می‌کنید.

برای درخواست اینجا کلیک کنید.

تکنسین عملیات مهندسی
مکان: کلگری

مناسب برای: برای درخواست این نقش به حداقل سه سال تجربه در مرکز عملیات داده نیاز دارید. شما باید به عنوان یک منبع فنی برای کمک به پشتیبانی از آمازون در مراکز داده خود و حفظ سرورهای مهم کار کنید.

برای درخواست اینجا کلیک کنید.

دستیار اداری GM
مکان: نیسکو

مناسب برای: اگر قبلاً تجربه مدیریت دارید، می توانید برای این موقعیت درخواست دهید. شما می‌توانید برنامه‌ریزی‌ها، مدیریت گزارش‌های هزینه‌ها و تایپ یادداشت‌های جلسه را از جمله مسئولیت‌های دیگر انجام دهید.

برای درخواست اینجا کلیک کنید.

متخصص سلامت WHS
مکان: آچسون

مناسب برای: شخصی که دارای مدرک در زمینه تمرینات ورزشی یا حرکت شناسی است. شما می‌توانید به عنوان بخشی از تیم ایمنی و بهداشت محیط کار، مسائل مربوط به انطباق را بررسی کنید، به روند آسیب‌دیدگی رسیدگی کنید و از طریق آموزش، خطر آسیب را برای کارکنان به حداقل برسانید.

برای درخواست اینجا کلیک کنید.

Area Manager
مکان: ادمونتون

مناسب برای: اگر از داشتن یک برنامه انعطاف پذیر از روزها، عصرها، آخر هفته ها و تعطیلات خوشحال هستید، می توانید یک مدیر منطقه باشید. شما از نیروی کار ساعتی پشتیبانی خواهید کرد تا اطمینان حاصل کنید که مشتریان محصولات خود را به موقع دریافت می کنند. شما باید برای مدت طولانی بایستید، وسایل سنگین را بلند کنید و با صداهای بلند کار کنید.

برای درخواست اینجا کلیک کنید.

متخصص EHS
مکان: آچسون

مناسب برای: اگر دیپلم دبیرستان دارید و تجربه ای در زمینه بهداشت و ایمنی دارید، این می تواند برای شما مناسب باشد. شما ارزیابی ریسک را برای هر موقعیت شغلی جدید و تجهیزات جدیدی که در این مرکز استفاده می شود، انجام خواهید داد.

برای درخواست اینجا کلیک کنید.

شریک تجاری منابع انسانی
مکان: نیسکو

مناسب برای: فردی با مدرک و سه سال سابقه منابع انسانی. شما تیمی از متخصصان منابع انسانی را در زمینه هایی مانند مدیریت استعداد، اثربخشی سازمانی، برنامه ریزی نیروی کار و مشارکت کارکنان رهبری خواهید کرد.

برای درخواست اینجا کلیک کنید.

گروه خبری

دیدگاهتان را بنویسید