صفحه اصلی > انتاریو و اخبار سیاسی کانادا و اخبار حوادث کانادا : هیئت کارگری درباره قانونی بودن اعتصاب آموزشی انتاریو تصمیم می گیرد

هیئت کارگری درباره قانونی بودن اعتصاب آموزشی انتاریو تصمیم می گیرد

هیئت کارگری درباره قانونی بودن اعتصاب آموزشی انتاریو تصمیم می گیرد

دولت انتاریو و اتحادیه کارمندان عمومی کانادا (CUPE) هر کدام کنفرانس‌های خبری صبحگاهی برگزار می‌کنند، مشکل چیست؟ کارگران آموزش و پروش استان

نخست وزیر داگ فورد و وزیر آموزش استفان لچه قرار است در ساعت 9 صبح یک کنفرانس خبری در کوئینز پارک برگزار کنند، جایی که تظاهراتی علیه قانونی که قراردادی را بر 55000 کارمند آموزش استانی تحمیل کرده و حق اعتصاب آنها را سلب کرده است، برگزار خواهد شد.

CUPE یک کنفرانس خبری را برای ساعت 10 صبح برای بحث در مورد پس زدن لایحه 28 برنامه ریزی کرده است.

رهبران کارگری ملی و استانی از جمله نمایندگان کنگره کارگری کانادا و فدراسیون کارگری انتاریو به رئیس ملی اتحادیه خواهند پیوست.

این اعتراض در حالی برگزار می‌شود که CUPE، دولت استانی، والدین و دانش‌آموزان منتظر تصمیم هیئت روابط کار انتاریو در مورد قانونی بودن اعتصابی هستند که روز جمعه آغاز شد، زمانی که هزاران کارگر از کار خود خارج شدند.

دولت به دنبال حکمی است که خروج آنها غیرقانونی است، در حالی که CUPE ادعا می کند این اقدام شغلی نوعی اعتراض سیاسی مشروع است.

اعتصاب بسیاری از مدارس در سراسر استان را روز جمعه تعطیل کرد و در صورت ادامه تعطیلی کار، حتی تعداد بیشتری نیز در روز دوشنبه تعطیل خواهند شد.

گروه خبری

پست های مرتبط

ناامن ترین شهرهای کانادا در سال ۲۰۲۴

کانادا به دلیل مناظرهای طبیعی فوق‌العاده، مهمان‌نوازی گسترده و جمعیت مهربان، به…

چند ساعت از عمر رانندگان مونترالی و تورنتویی در ترافیک میگذرد؟

بر اساس داده‌های آماری ارائه شده توسط شرکت چندملیتی تام‌تام (TomTom)، در…

دیدگاهتان را بنویسید