سخنان ترودو در مورد پذیرش مهاجران جدید

سخنان ترودو در مورد پذیرش مهاجران جدید

ترودو در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباره بازنگری دولت فدرال در اهداف مهاجرتی و بحران مسکن، اظهار داشته است: «اهداف مهاجرتی عامل اصلی بحران مسکن نیستند، و ما قصد داریم در سه سال آینده سالانه ۵۰۰ هزار مهاجر دائمی را به داخل کانادا جلب کنیم. این افراد به رشد اقتصادی کشور کمک می‌کنند و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که تعهدات ما نسبت به آنها به‌درستی انجام می‌شود.

همچنین، ما با حجم زیادی از مهاجران موقت روبه‌رو هستیم که شامل سه گروه اصلی است. اولین گروه، پناهجویان هستند که تعداد آنها باز هم بیشتر شده است و ما با همکاری شرکای بین‌المللی، تدابیری را اجرا می‌کنیم تا افرادی که به دلیل خشونت، تعقیب یا جنگ به کشور ما پناهجویی می‌آورند، حمایت کامل را ببینند.

گروه دوم، دانشجویان بین‌المللی هستند. ما سال‌های اخیر شاهد پذیرش تعداد زیادی از دانشجوهای خارجی بوده‌ایم که این امر بسیار خوب است. آنها به دانشگاه‌های ما ارزش افزوده می‌دهند و به اقتصاد کشور کمک می‌کنند. اما ما باید مسئولیتی در قبال آنها داشته باشیم. به همین دلیل ما پروسه‌هایی راه‌اندازی کرده‌ایم تا اطمینان حاصل شود دانشجویان خارجی از سوی مؤسسات حمایت می‌شوند، به خصوص در زمینه مسکن دانشجویان.

گروه سوم، کارگران موقت هستند. نیاز به کارگران برای رشد اقتصادی داریم، اما این کار باید به درستی انجام شود و کارفرماهایی که کارگران خارجی را مشغول می‌کنند باید مسئولیت خود را به‌طور کامل درک کنند، به خصوص در زمینه فراهم کردن مسکن مناسب برای آنها.»

گروه خبری

پست های مرتبط

افزایش هزینه پراسسینگ مهاجرت (processing fee) به کانادا در سال ۲۰۲۴

اداره مهاجرت کانادا اطلاع داده است که از تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۴،…

چند بیمارستان‌ در تورنتو در میان بهترین‌های جهان در سال 2024 قرار دارند

تورنتو به‌طور دوباره فهرستی منحصر به فرد در مقیاس جهانی ارائه کرده…

۷ اسفند ۱۴۰۲

نحوه ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری آنلاین

پروفایل های اکسپرس انتری آنلاین به دولت کانادا امکان می دهد ارزیابی…

دیدگاهتان را بنویسید